News And Announcements


Health corner

Kırmızı et sevenlere kötü haber! Günde 100 gram kırmızı et yiyorsanız dikkat!
30.Nisan.2018 Liv

Ulusal Radyasyon Onkolojisi Kongresi'nde Prof. Dr. Gökhan Özyiğit ise, “Kırmızı et için günde 100 gram, işlenmiş etler için 50 gramdır. Bunlar her gün tüketildiğinde yüzde 18-20'nin üzerinde kanser riski artıyor. Hala yüzde 100 demiyoruz ama kanser riskini artırıyor" ifadelerini kullandı.

Detaya Git
Tiroid Kanserleri Ve Radyoiyot Tedavisi Hakkında Merak Edilenler
30.Nisan.2018 Liv

Günümüzde radyonüklit tedavi yöntemleri, kanser tedavisinde önde gelen modellerden birini oluşturuyor.

Detaya Git
Hepsi

Our Clinic


Mesul Müdür

Detaya Git

INTERNAL DISEASES

Dahiliye yani İç Hastalıkları bölümü kendi içinde birçok yan dala ayrılmakla birlikte 16 yaş üstü tüm erişkin hasta grub...

Detaya Git

GYNECOLOGY AND OBSTETRICS

As it is in every field, Dünyam Hospital provides a modern, contemporary and reliable service in the field of gynecology and obstetrics..

Detaya Git

EAR NOSE THROAT (OTOLARYNGOLOGY)

Our 3 experienced physicians specializing in the otolaryngology unit use modern diagnostic methods to systematically examine patients.

Detaya Git

ORTHOPEDY AND TRAUMATOLOGY

It is possible to apply all kinds of orthopedics and trauma surgery. Approaches and surgical methods in the treatment of fractures are constantly being renewed.

Detaya Git

PEDIATRICS

The Dünyam Hospital, which is acknowledged as the Baby-Friendly Hospital by

Detaya Git

GENERAL SURGERY

The Dünyam Hospital offers the best services to patients in General Surgery with its experienced specialist physicians and

Detaya Git

CARDIOVASCULAR SURGERY

Surgical treatment of adult cardiovascular diseases (coronary heart disease, heart valve disease, aortic and major vascular diseases) is performed in our unit

Detaya Git

CARDIOLOGY

Our cardiology department is working to inspect, examine, diagnose and treat heart diseases in accordance with

Detaya Git

MEDICAL ONCOLOGY

Did you receive news that would change your life, and now you decided to overcome that?

Detaya Git

UROLOGY

All kinds of operations related to urological diseases;

Detaya Git

RADYOLOJİ

Departman yüksek teknoloji ürünü en gelişmiş radyolojik cihazlara sahip olup tüm diagnostik ve girişimsel radyolojik işlemler yapılmaktadır.

Detaya Git

CİLDİYE (DERMATOLOJİ )

ildiye bölümümüz, deri hastalıklarında, yüksek kalitede, medikal ve dermatolojik girişimlerin yapıldığı bir bölümdür.

Detaya Git

PLASTİK CERRAHİ

Plastik ve Estetik Cerrahi nin en temel iki hedefi, form ve fonksiyon oluşturmaktır

Detaya Git

GASTROENTEROLOJİ

Gastroenteroloji; yemek borusu, mide, ince ve kalın barsaklar, anüs bölgesi, karaciğer, safra kesesi, safra yolları, pankreas ve karın zarı hastalıklarıyla ilgilenen dahili tıp dalıdır.

Detaya Git

ÇOCUK CERRAHİ

Dünyam Hastanesi Çocuk Cerrahisi Ünitesi; çocukların cerrahi ve ürolojik sorunlarının tanı ve tedavisi ile yoğun bir biçimde uğraşmaktadır. Kalp dışı göğüs cerrahisi, onkolojik cerrahi, yenidoğan cerrahisi

Detaya Git

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI

Dünyam Hastanesi Diş Polikliniğinde konusunda uzman diş hekimlerimizce en son teknikler uygulanmaktadır.

Detaya Git

GÖZ HASTALIKLARI

Göz hastalıklarına doğru ve kesin tanı koymak ve etkin tedavi uygulamak amacıyla hizmet veren servisimizde

Detaya Git

PSİKİYATRİ

Psikiyatri polikliniğimizde, psikiyatrik sorunların tanısı ve tedavisi hakkında güncel, gerçekçi çözümler bilimsel/tıbbi temeller üzerinde üretilmektedir.

Detaya Git

GÖĞÜS HASTALIKLARI

Göğüs Hastalıklarını dendiğinde ilk akla gelen hastalıklar Akciğer Kanseri, Astım, Alerji, Bronşit, Pnömoni, Plorezi, Sarkoidoz, Pnomotorax, Pulmoner Emboli'dir. Bu hastalıkların tanısı için  hastanemizde bulunan ileri radyolojik görüntüleme tekniklerinin yanı sıra

Detaya Git

BİYOKİMYA

Hekimlerin talepleri dışında, yapılan araştırmalar neticesinde, tıp alanında kabul görmüş, tanıda önem taşıyan testler hakkında bilgi toplamak ve bu bilgileri hekimlerle paylaşmak da Biyokimya Laboratuvarı’nda verilen hizmetlerdendir

Detaya Git

MİKROBİYOLOJİ

Mikrobiyoloji, mikroorganizma adı verilen, birçoğu ancak mikroskopta görülebilen küçük canlıları inceleyen bir bilim dalıdır. Bu mikroorganizmaların pek çoğu, insanda hastalıklara neden olmaktadır.

Detaya Git

BESLENME VE DİYET

Beslenme; büyüme, yaşamın sürdürülmesi ve sağlığın korunması için besinlerin kullanılmasıdır.

Detaya Git

FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON

Hastanemiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Kliniği’nde çeşitli kas-iskelet sistemi hastalıklarının teşhis ve tedavisi yapılmaktadır.

Detaya Git

YOĞUN BAKIM ÜNİTESİ

Detaya Git

ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON

Anestezi öncesinde hastanın tıbbi geçmişine yönelik değerlendirme yapılması, ameliyat sonrası ağrı tedavisi uygulamaları için konsültasyon hizmetleri de verilmektedir.

Detaya Git

AĞRI POLİKLİNİĞİ

Uluslararası ağrı araştırmaları teşkilatı tarafından yapılan tanımlamaya göre ağrı; vucudun herhangi bir yerinden kaynaklanan, gerçek yada olası bir doku hasarıyla birlikte bulunan, hastanın geçmişteki deneyimleriyle ilgili, duyusal, affektif, hoş olmayan bir duyudur.

Detaya Git
Tümünü Göster

Doctors

Hasta Yorumları


08.12.2017

Çocuk doktoru Sezin Aslan'a koymuş olduğu doğru teşhis ve tedavi için çok teşekkür ederim.Gece gündüz güleryüzüyle çocuklarım için uğraştı..ayrıca hemşireleriniz de çok güleryüzlü ve sevecen.pediyatride büyük bir boşluğu dolduruyorsunuz.tekrar sonsuz saygı ve teşekkürler.

Devamı

25.11.2016

Hastaneniz acil bölümü doktor ve çalışanlarına teşekkür ederim

Devamı

25.11.2016

16/11/2016 tarihinde hastanenize ambulansla getirilen hastama gereklı özenı gösteren dr hakan bey saglık personelı büşra hanım ve adını tam olarak bilmediğim diğer personelleriniz iligisi tanı ve tedavıde hızlı davranıp ıl dışından hastanenize gelene kadar telefonda bilgi verip beni merakda bırakmadıkları için bu memnunıyetı bildirmek istedim tekrardan teşekkür eder hastamın sağlık durumunun erken yapılan müdaheleyle ıyı oldugunu bildirmek istedim

Devamı

28.10.2016

Kayseride yıllardır tanıdığım,beyefendi ve mütevazi kişiliğinin yanı sıra alanında da çok büyük üstünlüğe sahip Sayın DR.BURHANETTİN KIRANATLI ve ekibine teşekkürü borç bilirim.

Devamı

Hepsi Yorum Yaz