207 77 77
ACİL SERVİS / Genel Bilgilendirme
 Dünyam Hastanesi Acil servisi deneyimli ve dinamik bir hekim kadrosu ile 24 saat kesintisiz görev yapmaktadır.10-14 saatlik vardiyalar halinde çalışan acil hekimleri, ayrıca hastanenin kurum hekimliği ve akşamları kat hekimliği görevlerini de yürütmektedir.     

Acil hekimi tarafından değerlendirilen her yaş gurubundaki Acil hastalara, gerekli müdahaleleri yapıldıktan sonra ilgili tüm uzmanlık dallarınca destek verilmektedir.      

Modern tıbbi cihazlarla donatılmış acil serviste 7 kişilik 3 müşahede odası bulunmaktadır. Hastaların ilk tedavi ve gözlemi burada yapılmaktadır. Ayrıca acil serviste travma küçük müdahale ve muayene odaları bulunmaktadır.     

Hastane ambulans hizmetleri acil servisteki doktor Anestezi teknisyeni, paramedik ve ilk yardım eğitimi almış yardımcı sağlık personeli tarafından verilmektedir. Ambulans servisi hem hasta nakli ve hem de hastane öncesi tıbbi müdahale birimi olarak görev yapmaktadır..

Acil serviste her türlü tahlil ve radyolojik tetkik 24 saat boyunca en hızlı şekilde yapılmaktadır.     

Hastanemiz ACİL SERVİSİ hasta transferinde kolaylık sağlaması için kullanılmak üzere ilimiz içerisindeki kamu ve özel tüm hastane acil servislerine direkt telefon hattı ile bağlıdır.     

Her yaş grubundaki hasta, acil servisinden hizmet alabilir. Acil servislerde gözlem odası, girişim odası, alçı odası, EKG gibi kapalı bölümler yer alır.     

Sunulması gereken hizmetin multidisipliner olması vazgeçilmez bir gerçek olduğundan Laboratuar, Röntgen ve Görüntüleme gibi diğer departmanlar aynı koşullar altında 24 saat acil servise destek verirler.Acil servisde 17:00 / 00:00 saatleri arasında Radyoloji uzmanlarımız hizmet vermektedir.
Dünyam Hastanesi
Hastane Caddesi Kenarcık Sok No:10 Kocasinan / KAYSERİ
Telefon: +90 352 207 77 77 FAKS: +90 352 207 77 78 - +90 352 207 77 79
Facebook ta takip edin.
Copyright© 2014 Dünyam Hastanesi