4 Boyutlu Ultrason

4 Boyutlu Ultrasonografi, diğer ultrason türevlerinden farklı olarak 3 boyutlu ve detaylı görüntüler elde etmemize imkân verir. Özellikle gebelik sürecinin belirli haftalarında yapılan detaylı ultrason görüntülemeleri, bebeğinizin organlarının sağlıklı olup olmadığını tespit etmemizi sağlar. Kalıtsal ve doğumla birlikte gelen rahatsızlıklar ultrason sayesinde erkenden fark edilebilir. Bunun sağladığı avantaj sayesinde önceden hazırlıklı olarak doğumun ardından zaman kaybetmeksizin hastalıklara müdahale edilebilir. Böylelikle bebeğin gelişiminde yaşanması muhtemel problemlerin de önüne geçmiş oluruz.

4 Boyutlu Ultrasonografi ile birlikte detaylı ve derinlemesine görüntüleme işlemi yalnızca hamilelik sürecinin takibi için değil aynı zamanda kanserli dokuların derinlemesine incelenmesi, tümörlü yapılarda tümör boyutunun detaylı biçimde tetkik edilmesi için de kullanılır. Organlara ilişkin anormal durumlar tespit edildiğinde 4 boyutlu ultrasonografi, en detaylı veri sağlayan ultrason türüdür. Kayseri Dünyam Hastanesi olarak ekip ve ekipman kalitesine büyük önem veriyoruz. Bu yüzden 4 Boyutlu Ultrasonografi dahil olmak üzere medikal teknolojilerin tümünü hastalarımızın hizmetine sunuyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş

Diğer Medikal Teknolojilerimiz

Kayseri’nin ilk özel hastanesi olan Dünyam Hastanesi’nde hizmetinize sunulan son teknoloji ürünü diğer modern ve üst düzey cihazlarla ilgili detaylı bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.