Kurumsal

Başhekim Dr.Erol BEDİR
Dünyam Kurumsal
Dünyam Hastanesi Kurumsal

Erzurum’da doğdu.İlk, orta ve lise tahsilini Erzurum’da tamamladı.Liseyi bitirmesini müteakiben girdiği üniversite sınavını kazanarak Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesine girdi.
Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra, 1985 yılında Kayseri’ye tayin oldu. Kayseri’de; görevine Hacılar Sağlık Ocağı Tabibi olarak başlayan Bedir 6 ay bu görevi yaptıktan sonra Kayseri İl Sağlık Müdür Yardımcılığına atandı. 1987 yılına kadar bu görevi ifa eden Bedir aynı yıl askerlik görevini yerine getirmek üzere askere gitti.
Diyarbakır’da havacı Tabip Asteğmen olarak vatani görevini yaparak 1988 yılında Kayseri’ye döndükten sonra Kayseri İl Sağlık Müdürlüğü görevine atandı.1992 yılına kadar İl Sağlık Müdürlüğü yaptıktan sonra 1993 yılında Melikgazi Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğüne atandı.
Melikgazi Belediyesinde görevli iken kurucuları arasında olduğu Melikgazi Sağlık, Kültür ve Sosyal Yardım Vakfı ve Belediyede ki pozisyonu gereği özellikle kenar mahallelerde bulunan yoksul insanlara gıda, ekmek ve sağlık yardımları konularında çalışmalarda bulundu. Yine Belediye ve Melikgazi Sağlık, Kültür ve Sosyal Yardım Vakfı ortak organizasyonunda açılan Melikgazi Hastanesinin kuruculuğunu ve kuruluşu ile başlayan ve 10 yılı aşkın süre Başhekimliğini yaptı .
Dr. Bedir1999 yılında Melikgazi Belediyesindeki görevinden naklen geçiş ile Kayseri Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığına atandı. Hem Belediye hem de Melikgazi Hastanesindeki görevini birlikte yürüten Dr. Erol BEDİR bu süreç içerisinde Kayseri’nin sosyal dokusunun da hep içerisinde oldu.Muhtelif zamanlarda Kamu Çalışanları Vakfı Kayseri İl Başkanlığı,Türk Sağlık Sen Kayseri Şube Kurucusu ve Başkanlığı, Kayserispor ve Erciyesspor’un üçer kere Yönetim Kurulu Üyelik ve Başkan Yardımcılıkları görevini üstlendi.
2004 yılından itibaren Kayseri Erciyessporda yapmış olduğu yöneticilik döneminde Erciyesspor Türkiye Süper Ligine çıktı.Süper ligde kulüp Başkanı iken özel işlerinin yoğunluğu nedeniyle bu görevinden ayrıldı.
Dr.Bedir Büyükşehir Belediyesindeki görevine ilave olarak Kayseri de 2007-2013 yılları arasında açılan ve en büyük özel hastane niteliğinde olan Avrupa Hastanesinin kuruculuğunu ve Başhekimliğini üstlendi.
Dr.Erol Bedir,özel sektördeki bu yoğunluğu nedeniyle Temmuz 2011 de Kayseri Büyükşehir Belediyesindeki daire başkanlığı görevinden ayrılarak sağlık sektöründeki yatırımlarına bir yenisini daha ekledi.
2007-2013 yılları arasında Kayseri ve Anadolu’da çok müstesna bir yer edinen ve her bakımdan zirveye yerleşen Özel Avrupa Hastanesi’nin artık ihtiyaçlara cevap veremez hale gelmesi üzerine hekim arkadaşlarıyla birlikte, kuruluş çalışmalarına 2008 yılında başlanan ve 2011 yılında açılışı gerçekleşen yurt dışı bağlantıları da bulunan ,Anadolu’nun tek kompleksi halindeki en büyük hastanesi olan , Özel Dünyam Hastanesinde toplanma kararı aldı.
Dr.Bedir ;  Dünyam Hastanesinin akademisyen ve tanınmış hekimlerden oluşan kadrosuyla Kayseri ve civarı illerle birlikte yurt dışı hastalarına da hizmet eden konuma gelmesini sağladı.

Halen  Dünyam Hastanesinin Başhekimi görevini sürdürmekte olan Dr.Bedir,evli ve 3 çocuk babasıdır.

Tecrübenin Teknoloji ile Buluştuğu Hastane
ÜNİTELERİMİZ
Tecrübeli Kadro ve Teknolojik Altyapı
Farkımız, kendini sağlık hizmetine adamış tecrübeli kadromuz ve sahip olduğumuz üstün teknolojidir.
Copyrights ©2021 Dünyam Hastanesi
+90 352 207 77 77
Designed by Green Apple