��OCUK SA��LI��I ve HASTALIKLARI

Dünyam Hastanesi Tıbbi Birimler
��OCUK SA��LI��I ve HASTALIKLARI

Sağlık Bakanlığınca Bebek Dostu ve Hastane olan Dünyam Hastanesi 0-16 yaş çocuk ve gençlerin sağlığına özel bir önem vermektedir.
Doğumdan itibaren 16 yaşına kadar hem koruyucu sağlık hizmeti, hem normal çocuk gelişiminin takibi hemde hastalıkların ayakta, yatarak veya yenidoğan yoğun bakım hizmetleri verilmektedir.
Tecrübeli uzman doktorlar çocuk ve gençlerin anne sütü beslenme ve bakım eğitimleri konusunda ailelerle işbirliği içindedir.
Bebekler ilk yıl 1-2 ayda bir 1-5 yaş arası çocuklar her 6 ayda bir mutlaka Acil Çocuk Hastalıkları muayene ve tedavileri acil serviste ve kliniklerde çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanları tarafından yapılmaktadır.
Bebeklerimiz, doğumdan itibaren ilk olarak 1. haftada dilerlerse evlerinde, daha sonra ise ilk yıl 1 veya 2 ay aralarla 2. yıldan sonra ise 6 ay veya 1 yıl aralarla yapılmaktadır.
Bu muayenelerde bebeklerin fiziksel, sosyal ve psikolojik gelişimi değerlendirilerek, Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü önerileri göz önüne alınarak aşıları yapılmaktadır.
Herhangi bir hastalık durumunda ise gerekli üst uzmanlığa sahip hekimlerimizin de önerileri göz önüne alınarak tedavileri gerçekleştirilecektir.

Tıbbİ Kadromuz
��OCUK SA��LI��I ve HASTALIKLARI Tıbbi Kadromuz
Dünyam Hastanesi Tıbbi Kadro Dahiliye

UZM.DR.MEHMET MEDİKOĞLU

ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI

Dünyam Hastanesi Tıbbi Kadro Dahiliye

UZM.DR.SEZİN ASLAN

ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI

Dünyam Hastanesi Tıbbi Kadro Dahiliye

PROF.DR.BAŞAK NUR AKYILDIZ

ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI

YÜKSEK TEKNOLOJİ &

UZMAN KADRO

Dünyam Hastanesi olarak farklılığımızı yaratan en önemli unsur; mesleğinde en iyi olmak için kendini sağlık hizmetine adamış, özverili ekibimiz ve sahip olduğumuz çağdaş altyapıdır...

Dunyam Hastanesi Dunyam Hastanesi Dunyam Hastanesi
Tecrübenin Teknoloji ile Buluştuğu Hastane
Farkımız, kendini sağlık hizmetine adamış tecrübeli kadromuz ve sahip olduğumuz üstün teknolojidir.
Copyrights ©2021 Dünyam Hastanesi
+90 352 207 77 77
Designed by Green Apple