KADIN HASTALIKLARI ve DO��UM

Dünyam Hastanesi Tıbbi Birimler
KADIN HASTALIKLARI ve DO��UM

Dünyam hastanesinde olduğu gibi her alanda kadın sağlığı ve modern modern anne güvenilir hizmet vermektedir. Genel jinekoloji dışında, infertilite, normal hamile kadının takibi, ultrason renkli doppler, ultrason takibi, riskli gebeliklerin takibi ve kesintili adet döngüsünün takibi hariç.

Jinekoloji ve Doğum Öncesi Gebelik Hizmetleri, obstetrik sorunları çözmek için en son teknolojik yetenekleri kullanarak sağlanabilir. Varlıklar arasında en değerli ve en değerli şey olan bebeğin arkadaşı olan modern hastanede, yeni doğan bebek ve annesinin tecrübeli yenidoğan ekibi tarafından bir kez dikkatle gözlemlenmesi. Doğumdan sonra, deneyimli ekip emzirme ve çocuk bakımı eğitimi ile çözülebilecek sorunları en aza indirmeye çalışır. Hamilelik ve emzirme döneminde doğru beslenme ve kilo kontrolü için beslenme ve diyetisyen danışmanları tarafından sağlanır. 15 yatak, 2 ebeveyn salonu ve 3 ebeveyn monitörü ile yatakta hizmetler verilmektedir. Ayrıca, en son teknoloji sistemi kullanan deneyimli asistanlar tarafından, tüm jinekolojik, obstetrik, laparoskopik ve onkolojik cerrahi ameliyatları yapılmaktadır.

Doktorlarımızın uzmanlığı ile ilgili hastalıklar:

Düzensiz adet döngüsü, beklenmeyen kanama, adet döngüsü tutma, gebe kalmama, cinsel ilişki sırasında ağrı, vajinal akıntı, alt karın ağrısı (pelvik ağrı), alt karın bölgesinde kalıcı ağrı, ağrılı adet döngüsü, Problem, saç dökülmesi, akne, genital bölgede problem, idrar yolu problemi, meme ve meme salgıları, meme başı, problem, kabızlık, yoksulluk, kan, hamilelik, kadın sağlığı, adet döngüsü, menopoz, meme mamografi, meme kanseri ve hastalığı. Arıtılmış Genital siğiller, osteoporoz, kemik kalsifikasyonu, kısırlık, tedavi, sezaryen doğum ve gebelikte beslenme.

Tıbbİ Kadromuz
KADIN HASTALIKLARI ve DO��UM Tıbbi Kadromuz
Dünyam Hastanesi Tıbbi Kadro Dahiliye

OP.DR.İBRAHİM DEMİR

KADIN HASTALIKLARI ve DOĞUM

Dünyam Hastanesi Tıbbi Kadro Dahiliye

OP.DR.AYNUR SİMUR

KADIN HASTALIKLARI ve DOĞUM

Dünyam Hastanesi Tıbbi Kadro Dahiliye

OP.DR.ZEMİNE ŞENGÜL ÜÇOK

KADIN HASTALIKLARI ve DOĞUM

Dünyam Hastanesi Tıbbi Kadro Dahiliye

OP.DR.ZÜLEYHA GÜZEL

KADIN HASTALIKLARI ve DOĞUM

YÜKSEK TEKNOLOJİ &

UZMAN KADRO

Dünyam Hastanesi olarak farklılığımızı yaratan en önemli unsur; mesleğinde en iyi olmak için kendini sağlık hizmetine adamış, özverili ekibimiz ve sahip olduğumuz çağdaş altyapıdır...

Dunyam Hastanesi Dunyam Hastanesi Dunyam Hastanesi
Tecrübenin Teknoloji ile Buluştuğu Hastane
Farkımız, kendini sağlık hizmetine adamış tecrübeli kadromuz ve sahip olduğumuz üstün teknolojidir.
Copyrights ©2021 Dünyam Hastanesi
+90 352 207 77 77
Designed by Green Apple