Akustik Şok Dalgası

Sertleşme Sorunu Nedir?

Oldukça sık rastlanan, erkeklere dair bir cinsel işlev bozukluğudur. Tatmin edici bir cinsel aktiviteyi sağlayabilecek sertleşmenin sağlanamaması ya da devam ettirilememesi durumudur. Belirli bir nedene bağlı veya bağımsız olarak ara sıra ya da sıklıkla gözlenebilir. Sertleşme sorunu erkek bireylerde, bazı vakalarda sertleşme hiç olmayabilir. Sertleşme sorunu hayatı tehdit eden bir bozukluk değildir ancak sizin ya da partnerinizin hayat kalitesini olumsuz etkileyebilir. Kayseri Dünyam Hastanesi’nde Sertleşme Problemi, akustik şok dalgası (ED1000 Tedavisi) ile başarıyla tedavi edilmektedir.

ED1000 Tedavisi Nedir?

Düşük yoğunluklu akustik şok dalgaları ile yapılan ED1000 Tedavisi, sertleşme problemi tedavisinde yeni bir devrim niteliğindedir. Son 10 yıldır iskemik kalp hastalığı tedavisinde kullanılan bu teknoloji, ED1000 cihazı ile son yıllarda sertleşme problemi tedavisinde de kullanılmaya başlanmış ve hastalar için ilk defa ilaçsız, ağrısız ve yan etkisiz bir çözüm imkânı olmuştur. 6’lı seanslar halinde yapılan ED1000 Tedavisi yan etkisi olmaması ve yeni damar oluşumu sağlayarak altta yatan ana sorunu tedavi ederek etki göstermesi sonucu dünyada olağanüstü ilgiyle karşılanmaktadır.

ED1000 Tedavisi bilimsel olarak EDSWT teknolojisinde dünyadaki Altın Standart’tır. EDSWT ile ilgili tıp literatüründe bulunan tüm bilimsel çalışmalar ED1000 kullanılarak yapılmıştır.

Sosyal Medyada Paylaş

Diğer Medikal Teknolojilerimiz

Kayseri’nin ilk özel hastanesi olan Dünyam Hastanesi’nde hizmetinize sunulan son teknoloji ürünü diğer modern ve üst düzey cihazlarla ilgili detaylı bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.