AKUST��K ��OK DALGASI

Dünyam Hastanesi Tıbbi Birimler
AKUST��K ��OK DALGASI

Sertleşme Sorunu Nedir?

Sık rastlanan bir erkek cinsel işlev bozukluğudur. Tatmin edici bir cinsel aktiviteyi sağlayabilecek sertleşmenin sağlanamaması ya da devam ettirilememesi durumudur. Belirli bir nedene bağlı veya bağımsız olarak ara sıra veya sıklıkla gözlenebilir. Sertleşme sorunu olan bazı erkeklerde sertleşme hiç olmayabilir. Sertleşme sorunu hayatı tehdit eden bir bozukluk değildir, ancak sizin ya da partnerinizin hayat kalitesini olumsuz etkileyebilir.

ED1000 Tedavisi Nedir?

Düşük yoğunluklu akustik şok dalgaları ile yapılan ED1000 Tedavisi, sertleşme problemi tedavisinde yeni bir devrim olmuştur. Son 10 yıldır istemik kalp hastalığı tedavisinde kullanılan bu teknoloji, ED1000 cihazı ile son yıllarda sertleşme problemi tedavisinde de kullanılmaya başlanmış ve hastalar için ilk defa ilaçsız, ağrısız ve yan etkisiz çözüm imkanı olmuştur. 6'lı seanslar halinde yapılan ED1000 Tedavisi yan etkisi olmaması ve yeni damar oluşumu sağlayarak altta yatan ana sorunu tedavi ederek etki göstermesi sonucu dünyada olağanüstü ilgiyle karşılanmaktadır.

ED1000 Tedavisi bilimsel olarak EDSWT teknolojisinde dünyadaki Altın Standart'tır. EDSWT ile ilgili tıp literatüründe bulunan tüm bilimsel çalışmalar ED1000 kullanılarak yapılmıştır.

Bize Ulaşın

YÜKSEK TEKNOLOJİ &

UZMAN KADRO

Dünyam Hastanesi olarak farklılığımızı yaratan en önemli unsur; mesleğinde en iyi olmak için kendini sağlık hizmetine adamış, özverili ekibimiz ve sahip olduğumuz çağdaş altyapıdır...

Dunyam Hastanesi Dunyam Hastanesi Dunyam Hastanesi
Tecrübenin Teknoloji ile Buluştuğu Hastane
Farkımız, kendini sağlık hizmetine adamış tecrübeli kadromuz ve sahip olduğumuz üstün teknolojidir.
Copyrights ©2021 Dünyam Hastanesi
+90 352 207 77 77
Designed by Green Apple