background

Dünyam Hastanesi Acil Servisi Kayseri’de yılın her günü 24 saat boyunca aynı yüksek standarttaki hizmet kalitesi ile çalışmaktadır. Acil Servis birimimizde tecrübeli acil hekimlerimiz hizmet vermektedir. Acil Servis biriminde bakılan hastalarımız için tedavi sürecinde katkı sağlayacak başka uzmanlık alanlarındaki hekimlerimiz de davet edilmektedir.

Dünyam Hastanesi’ne ait ambulans filomuz, acil tıp teknisyenlerimiz, doktor ve ilk yardım sertifikalı sürücülerimiz tarafından kullanılmaktadır. Hasta yakınlarına acil durumlarda tıbbi danışma desteği sağlayan ve hastane öncesinde de sonrasında da acil ve acil olmayan sağlık hizmetlerini Kayseri Dünyam Hastanesi’nde hizmet bütünlüğü içerisinde sizlere sunmaktayız.

Her yaş grubundan hastalarımız Dünyam Hastanesi Acil Servisi’nden hizmet alabilirler. Acil servisimizde EKG, girişim odası, gözlem odası, alçı odası gibi kapalı bölümler bulunmaktadır. Acil müdahale gerektiren durumlarda multidisipliner bir çalışma prensibi ile hareket etmek kaçınılmazdır. Bu yüzden kadın hastalıkları, çocuk sağlığı ve hastalıkları, kardiyoloji, genel cerrahi, doğum, iç hastalıkları gibi pek çok departman aynı koşullar altında yılın her günü 24 saat acil servisimize destek vermektedir.

Kayseri Dünyam Hastanesi’nde 24 saat süresince radyoloji uzmanlarımızın desteği ile birlikte ultrasonografi, manyetik rezonans ve bilgisayarlı tomografi gibi görüntüleme imkânlarıyla bütün laboratuvar tetkikleri her an kullanılabilmektedir.

Dünyam Hastanesi hekim kadrosunda İngilizce, Fransızca, Almanca bilen ve yabancı uyruklu hastaların beklentilerine karşılık verebilen, onlara kendilerini ülkelerindeymişçesine güvende hissettiren çok sayıda hekim bulunmaktadır. Hem hastane başvurularında hem de telefonla danıştıklarında yabancı uyruklu veya Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı bütün hastalarımız sorularına cevap alabilirler ve acil servisteki hekimlerimiz tarafından ihtiyaç duydukları hizmeti alabilecekleri birime yönlendirilmektedirler. Acilen ihtiyaç duyulan tıbbi bilgiyi telefonla başvuran hastaya sürekli olarak erişebildikleri elektronik kütüphane imkânından da yararlanarak sağlamaktadırlar.

Siz de sağlığınızı riske atan acil durumlarda Dünyam Hastanesi Acil Servisi’ne başvurarak kısa sürede sağlığınıza yeniden kavuşabilirsiniz.